Współpracę z Panią Karoliną podjąłem po wielu nieudanych próbach zatrudnienia kompetentnej osoby na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac. Wiele kadrowych przyjmowałem z tzw. polecenia, jednak i one nie zdawały egzaminu. Dopiero współpraca podjęta z Panią Karoliną dała mi zadowolenie a zarazem pewność, że pracę powierzyłem w ręce osoby samodzielnej, odpowiedzialnej, terminowej, dbającej o dobro klientów i ich zadowolenie.
Sebastian Morawski
Prezes Zarządu Biuro Rachunkowe KSM sp. z o. o.
Miałem okazję zapraszać Panią Karolinę kilkukrotnie przy okazji problemów z ZUS, z którymi biuro rachunkowe nie dawało sobie rady. Jestem pod wrażeniem poziomu wiedzy i kompetencji, a przede wszystkim zaangażowania w realizację powierzonych zleceń. Szkoda, że osoby z takim podejściem do pracy nie można mieć na etacie. Byłby to wzorzec etosu pracy nieznanego młodym pracownikom.
Maciej Żółtowski
Prezes Zarządu Mecenatura Sp. z o.o.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Karoliną. Pani Karolina wykazuje się dużą znajomością prowadzonych zagadnień, cechuje ją profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Przejawia wielką inicjatywę w rozwiązywaniu problemów. Jest osobą bardzo komunikatywną, sumienną i odpowiedzialną. (…)
Anna Dyszkiewicz
właściciel Centrum Reksia
Polecam Panią Karolinę jako solidną i kompetentną osobę z zakresu usług kadrowych
Kamil Walczak
(…) chciałbym Pani podziękować za rzetelne i wzorowe wykonywanie obowiązków, jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Życzyłbym sobie, aby każdy z moich współpracowników miał w sobie wyrobione takie poczucie obowiązku i przede wszystkim dokładności.
Paweł Szukalski
Bardzo dziękuję za możliwość współpracy z Panią.Kontakty z Panią zawsze były przyjemnością, a prezentowany przez Panią wysoki poziom profesjonalizmu dawał mi poczucie pewności, iż sprawy kadrowo-płacowe mojej firmy prowadzone są w należyty sposób.
Andrzej Dąbrowski
Przedsiębiorstwo Projektowo - Usługowe MEDIAN
Bardzo Pani dziękuję za współpracę i za to że Pani tak wspaniale prowadziła moją firmę pod względem kadr i płac. (…) Z uśmiechem na twarzy życzę Pani wszystkiego co najlepsze i powodzenia.  
Mirosław Bugryn
(…) serdecznie dziękuję za współpracę i na pewno będę Panią polecać jako fachowca z „górnej półki”. Życzę samych sukcesów i serdecznie pozdrawiam.
Grażyna Kasperkiewicz
Bardzo dziękuję za profesjonalną i rzetelną współpracę, za pomoc, której zawsze Pani udzielała, za miły i sympatyczny kontakt. (…)
Małgorzata Tusznicka-Kinstler
Kancelaria notarialna
(…)Wedle mojej oceny współpraca nasza układała się wręcz wzorcowo. Zawsze mogłyśmy liczyć na Pani wsparcie i pomoc.(…) (…)
Sylwia Marszałkowska
właścicielka Kancelarii Notarialnej
Z usług Pani Karoliny korzystam regularnie raz w miesiącu od ponad 3 lat. W czasie „dyżuru” w moim biurze p. Karolna sprawdza i weryfikuje newralgiczne rejony pracy moich kadrowych. Wychwytuje błędy i koryguje je zanim trafią do ZUS. Od momentu rozpoczęcia współpracy klienci mojego biura przestali otrzymywać zawiadomienia o błedach, choć wcześniej było to plagą. Ogromnie żałuje, że nie stać mnie, aby mieć tej klasy fachowca na stałe, ale cieszę się, że mogę choć raz w miesiącu skorzystać z wiedzy i nieprzeciętnych zdolności p. Karoliny
Bożena S.