Analiza poprawności zajęcia komorniczego
Analiza poprawności zajęcia komorniczego
5 (100%) 4 głos[ów]

Zajęcia komornicze pensji pracowników to zmora niedoświadczonych kadrowych. A strach przed komornikiem i popełnieniem błędu na jego szkodę – codzienność. Co robi niedoświadczona kadrowa wyliczając zajęcie komornicze wynagrodzenia?

Niedoświadczona lub niedouczona kadrowa cżęsto robi tak, aby nie narazić się komornikowi. A że okrada przy tym pracownika? Kto przejmowałby się jakimś tam pracownikiem – dłużnikiem.

Ponieważ zdaję sobie sprawę, jak duża jest to skala, wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników, pragnę zaoferować potrzebującym usługę

Sprawdzenia poprawności wyliczenia wysokości zajęcia komorniczego wynagrodzenia

Nie wiem, czy jest to jedyna taka usługa w Polsce. Wiem natomiast, że jest bardzo potrzebna i oczekiwana przez wielu pracowników. Którzy nierzadko całymi miesiącami odbierają zaniżone pensje. Tylko dlatego, że ich kadrowa nie potrafi prawidłowo wyliczyć kwoty zajęcia komorniczego.

Jak zlecić usługę obliczenia poprawności potrąceń z wypłaty?

Poproszę Cię o kilka dokumentów w postaci skanu / zdjęcia dobrej jakości. Takiej, abym mogła bez problemu odczytać dane. Będą to:

  • umowa z pracodawcą
  • pismo od komornika o zajęciu wynagrodzenia / wierzytelności ( w przypadku umów cywilnoprawnych)
  • rozliczenie ostatniej wypłaty (tzw. potocznie pasek)

Na tej podstawie dokonam wyliczenia kwoty, która powinna być przekazywana przez pracodawcę na konto komornika. Jeśli okaże się, że kwota jest zbyt wysoka (jesteś okradany przez pracodawcę) przekażę Ci komplet informacji o tym, co zrobić z tym fantem. To znaczy, w jaki sposób odzyskać swoje pieniądze od pracodawcy szybko i bez proszenia się o swoją własność.

Ile kosztuje usługa sprawdzenia poprawności wyliczenia przez pracodawcę kwoty zajęcia wynagrodzenia?

Kwotę wynagrodzenia ustaliłam na poziomie 43 zł brutto.

Usługa ta objęta jest pełną gwarancją uczciwości. To znaczy, gdy okaże się, że z Twojego paska nie jestem w stanie wyliczyć nic (są pracodawcy, u których wynagrodzenie to kilkadziesiąt składowych, znanych tylko wewnętrznym kadrowym) – wówczas uczciwie przyznam się do tego i od razu zwrócę Ci pieniądze.

Aby zamówić usługę przygotuj dokumenty wymienione wyżej i kliknij w poniższy banner. Skontaktuję się z Tobą  niezwłocznie, gdy Twoje zamówienie pokaże mi się w systemie. Pamiętaj, aby przy składaniu zamówienia podać poprawny adres e-mail.

Kliknij i sprawdź czy naliczono Ci poprawnie zajęcie komornicze

Zapoznałem się i akceptuję regulamin, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zlecenia oraz korzystania z Serwisu na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

O Autorze:

Zostaw komentarz: