Doraźna pomoc kadrowa w jakości VIP, czyli Pogotowie Kadrowe
5/5 - (1 vote)

Istnieje wiele sytuacji, w których właściciel firmy, zatrudniający specjalistę ds. kadr i płac, stanie nagle przed palącym problemem naliczenia wynagrodzeń i całej masy składek, gdyż jego kadrowej właśnie zabrakło.

Niezależnie od przyczyny (zdrowotna, losowa, porzucenie pracy, odejście do konkurencji) sytuacja, w której setki osób czeka na wypłaty, a których nie ma kto naliczyć, jest mocno niekomfortowa.

W takiej podbramkowej sytuacji nie musisz wyobrażać sobie najgorszego.

Istnieje bowiem doraźna pomoc kadrowa, która jest rozwiązaniem Twojego problemu.

Jak działa Pogotowie Kadrowe?

Działa dokładnie jak pogotowie ratunkowe. Przyjeżdżam na miejsce, czyli do Twojej firmy lub biura rachunkowego i rozpoczynam akcję ratunkową. Chronię w pierwszej kolejności  Twoją firmę przed najgorszym, czyli:

  • brakiem wypłat na czas,
  • spóźnieniem w zapłacie składek i podatków,
  • wstrzymaniem z tego powodu wypłat zasiłków,
  • kłopotami w przyszłości związanymi z nieterminowymi płatnościami.

Od momentu przejęcia dostępu do systemu komputerowego i programu, którego używasz do prowadzenia kadr i płac, wykonuję działania ratunkowe bez patrzenia na zegarek. Czytaj: ratuję Cię również w godzinach nocnych. Terminy, w których muszę się zamknąć, abyś uniknął kłopotów, są tutaj ważniejsze niż mój sen.

Priorytetowe działania ratunkowe

W pierwszej kolejności wykonam dla Ciebie operacje kluczowe, czyli naliczenie wynagrodzeń i składek. Nie możemy bowiem dopuścić do sytuacji, gdy ciężarne pracownice nie otrzymają z ZUS zasiłków tylko dlatego, że ich składki przyszły po terminie. A pracownicy czekający na przelewy będą musieli zaciągać chwilówki, aby mieć za przeżyć dni bez wynagrodzenia.

Pół biedy, gdy są to Twoi pracownicy. Wytłumaczysz, przeprosisz, zrekompensujesz premiami i jakoś to będzie.

Ale jeśli prowadzisz biuro rachunkowe i sytuacja taka dotknie pracowników Twoich klientów? Dla wielu biur oznaczałoby to masowy odpływ kluczowych firm z obsługi i znaczną podwyżkę OC zawodowego w kolejnym roku z powodu wysokich odszkodowań.

Po wykonaniu działań stricte rachunkowych zajmę się sprawami, które są ważne, ale można je wykonać w ciągu kilku dni. W tym czasie być może uda Ci się zatrudnić nową kadrową lub podpisać ze mną umowę o stałej współpracy i prowadzeniu Twoich kadr.

Na życzenie przedstawię Ci raport błędów, które zauważyłam, pracując z Twoimi dokumentami. Jest to wiedza, która przydaje się w sytuacji, gdy zastanawiasz się, dlaczego do sytuacji w jakiej się znalazłeś, w ogóle doszło.

Ile kosztuje pomoc Pogotowia Kadrowego?

Niezależnie od ilości godzin potrzebnych na uratowanie danej firmy w sytuacji kryzysowej oraz pory wykonywania akcji ratunkowej stawka wynosi 200 zł netto za godzinę mojej pracy.

Stawka ta obowiązuje na terenie Wrocławia. W przypadku pracy poza granicami miasta jest ona podwyższona o koszty transportu i ewentualnego  zakwaterowania w pobliżu siedziby Twojej firmy.

Doraźna pomoc kadrowa Wrocław

Szczegóły ustalane są indywidualnie po zgłoszeniu potrzeby skorzystania z doraźnej pomocy kadrowej – Pogotowia Kadrowego.

Doraźna pomoc kadrowa świadczona jest zawsze w jakości VIP

Zaznaczyć muszę, bo choć dla mnie jest to oczywiście, nie dla wszystkich musi takie być – pomimo presji czasu i niekomfortowych nieraz godzin pracy wszystkie działania prowadzone w ramach Pogotowia Kadrowego wykonywane są w wersji VIP.

Czyli z ręcznym sprawdzeniem wyliczeń programu kadrowego, które pozwala wychwycić wszystkie błędy generowane masowo przez programy kadrowe niezależnie od ich producenta, nazwy i ceny.

Korzystanie z programu kadrowego bez weryfikacji jego wyliczeń i umiejętności skorygowania ustawień / wskaźników w przypadku wykrycia nieprawidłowości jest przyczyną wielu błędów. Ze względu na fakt, iż moja oferta to kadry i płace VIP, każda operacja jest kontrolowana ręcznie, szczególnie w obszarach newralgicznych.

Daje Ci to psychiczny komfort i  gwarancję, że moja praca jest zawsze wykonana w sposób perfekcyjny.

Dodatkowo otrzymasz  bonus, gdyż  wszystkie wychwycone w konfiguracji Twojego oprogramowania błędy (skutkujące nieprawidłowymi wyliczeniami i tym samym licznymi pomyłkami na listach płac i w deklaracjach) zostaną przeze mnie wychwycone i przedstawione Ci w postaci raportu.

Co pozwoli Ci w spokoju zastanowić się, czy wyliczenia za wcześniejsze miesiące mogły być wykonane nieprawidłowo. I zamówić stosowne korekty,  zanim błędy wychwyci ZUS…..

O Autorze:

One comment for “Doraźna pomoc kadrowa w jakości VIP, czyli Pogotowie Kadrowe

Zostaw komentarz: